Látkové plisé žaluzie představují impozantní a estetický způsob stínění v domácnosti. Tento druh stínění je možné stahovat po obou stranách a my ho instalujeme přímo na míru. Díky tomu se tak stává praktickým a stylovým řešením pro všechny typy oken.

Díky svému designu působí na okně přirozeně a zároveň dodávají pokoji uklidňující atmosféru. Výhodou oproti klasickým žaluziím je možnost instalace stínícího pruhu libovolné výšky. Uprostřed okna, nahoře či dole. Záleží pouze na tom, co preferujete.

Mezi hlavní přednosti plisé žaluzií patří jejich variabilita. Dají se skvěle využít pro atypické tvary oken – šikmé, zkosené nebo střešní. Ať už má okno jakkoliv atypický tvar, látková plisé žaluzie na něj padne jak ulitá. Díky široké škále barevných vzorů si můžete vybrat barvu, která přesně padne do Vašeho interiéru.

Skvělá podpora při nákupu i po něm Skvělá podpora při nákupu

Využijte naši zákaznickou podporou. Osobně k Vám bezplatně přijedeme se vzorkovníkem. Díky širokému množství barev designově vyladíte každou místnost. Za naměření a kalkulaci nic neplatíte.
Výroba žaluzie je vždy přesně na míru pro Vaše okna a o montáž se Vám již postaráme.
Neváhejte nás kontaktovat